ФилмиПрограмаЗа фестивалаБилетиПартньориБлогКонтакти
English
 
игрални документални арт & стил музикални ретроспективи
25.10 26.10 27.10 28.10 29.10 30.10 31.10 01.11 02.11 03.11 04.11
 
CINEMA
CITY
ДОМ НА
КИНОТО
ЛЮМИЕР
НДК
EURO
CINEMA
SOFIA LIVE
CLUB
ЗАЛА 1
НДК
25.10 ЧЕТВЪРТЪК 26.10 ПЕТЪК 27.10 СЪБОТА 28.10 НЕДЕЛЯ 29.10 ПОНЕДЕЛНИК 30.10 ВТОРНИК 31.10 СРЯДА 01.11 ЧЕТВЪРТЪК 02.11 ПЕТЪК 03.11 СЪБОТА 04.11 НЕДЕЛЯ
19:30Сеанси /ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ/
19:30Боби Фишер срещу света
19:30Подчинение
19:30Сеанси
19:30Подчинение
       
19:30Боби Фишер срещу света
19:30Сеанси
19:30Подчинение
19:15Безопасността не е гарантирана
21:00Червена светлина
19:15Роман Полански: Филмов мемоар
21:00Една нощ
15:00Премиерата
17:30Сенки
19:15Бягството
21:30Един до друг
15:00Жена под влияние
17:45В търсене на Шугърмен
19:30Касапница
21:00Долината на светците
21:00Марина Абрамович: Артистът присъства
19:30Франкофрения
21:00Дневникът на едно пиянде
19:00Уди Алън: Документално
21:00Джак Казиното
19:15Даяна Вриланд: Погледът трябва да пътува
21:00Скандално
19:15Първа позиция
21:15Queen: Дните от живота ни
15:30Баухаус: Модел и мит
17:45Дилър, Скофидио и Ренфро
19:00Зверовете на дивия юг
21:00Стив Джобс: Изгубеното интервю
15:00Менделсон: Вечни видения
16:3016 акра
18:15Поддържай светлините
20:15Албърт Нобс
16:30Бог отиде да сърфира с дявола
18:15Даяна Вриланд: Погледът трябва да пътува
20:00Дневникът на едно пиянде
16:00Някъде
18:00Джак Казиното
20:00Един до друг
14:30Полицейски участък Рампарт
16:30Невидимата война
18:15Касапница
20:00Марина Абрамович: Артистът присъства
14:30За Елън
16:15Първа позиция
18:15Стив Джобс: Изгубеното интервю
20:00Зверовете на дивия юг
16:00Уди Алън: Документално
18:00Някъде
20:005 дни война
16:00Направи го пак
18:00Поддържай светлините
20:00Червена светлина
16:00Албърт Нобс
18:15Боби Фишер срещу света
20:00Зверовете на дивия юг
16:00Безопасността не е гарантирана
18:10Невидимата война
20:00Ловецът
14:30Модерен прилив
16:15В търсене на Шугърмен
18:00Джентълменска игра
20:00Роман Полански: Филмов мемоар
14:00Убий Бил част 1
16:00Криминале
18:45Франкофреня
20:00Една нощ
14:00Убий Бил част 2
16:15Джаки Браун
18:45Бог отиде да сърфира с дявола
20:15Queen: Дните от живота ни
18:00Направи го пак
19:30Невидимата война
21:15Полицейски участък Рампарт
17:00Менделсон: Вечни видения
18:30AUBG - Студентско късометражно кино
20:30Ловецът
16:15Живот без болка
18:15Дневникът на едно пиянде
20:30Долината на светците
16:30Албърт Нобс
18:30Роман Полански: Филмов мемоар
20:15Джак Казиното
16:30Бог отиде да сърфира с дявола
18:30Даяна Вриланд: Погледът трябва да пътува
20:30Скандално
16:30Баухаус: Модел и мит
18:30За Елън
20:30Хубен рисува пари
16:30Марина Абрамович: Артистът присъства
18:30Полицейски участък Рампарт
20:30Някъде
17:30Дилър, Скофидио и Ренфро
18:45Франкофрения
20:15Стив Джобс: Изгубеното интервю
17:0016 акра
18:45Поддържай светлините
20:30Касапница
15:15Марина Абрамович: Артистът присъства
17:00Направи го пак
18:30Един до друг
20:15Дневникът на едно пиянде
22:15Queen: Дните от живота ни
16:30За Елън
18:15Уди Алън: Документално
20:30Червена светлина
             
20:00Queen: Queen: Дните от живота ни
     
                   
19:00Портите / ЗАКРИВАНЕ /
© 2012 So Independentfilmfest